Партнеры
ПрАТ Київміськбуд

ПрАТ «ХК »Київміськбуд»» є однією з найбільших будівельних компаній України. 60 років її силами зведено майже 45 млн квадратних метрів нерухомості. Багаторічний досвід і використання новітніх технологій дозволяє Холдингу з року в рік нарощувати обсяги будівництва і зводити не менше 300 000 квадратних метрів житла.

веб-сайт: www.kmb.ua

Корпорацiя «УКРБУД»

Українська державна будівельна корпорація «УРБУД» (далі — Корпорація «УРБУД») була створена постановою Кабінету Міністрів у 1991-му році як правонаступник Міністерства будівництва УРСР. Через три роки їй було делеговано функції оперативного і стратегічного управління всіма будівельними підприємствами і організаціями Міністерства будівництва УРСР. На сьогоднішній день ми об’єднуємо організації і підприємства різних форм власності, розташованих в основних містах України і забезпечуючих реалізацію проектів різної складності без територіальних обмежень.

SAGA Development

SAGA Development була створена в 2016 році під назвою Riverside Development. Компанія реалізує проекти житлової нерухомості в Києві та Одесі і надає повний спектр послуг в сфері девелопменту від підбору, оцінки та економічного обґрунтування ділянок, розробки концепцій розвитку територій, маркетингової стратегії до продажу житлових і комерційних площ і комплексного управліннями реалізованими проектами.

веб-сайт: saga-development.com.ua

БК «Інтергал-Буд»

Будівельною компанією «Інтергал-Буд» з 2003 року до теперішнього часу по Україні всього було побудовано 126 будинків. З них — 48 по місту Києву. 5 по Київській області. 73 по регіонах країни. Понад 16 років роботи і відсутність недобудов.

веб-сайт: intergal-bud.com.ua

Stolitsa Group

Компанія Stolitsa Group з моменту свого заснування в 2003 році успішно реалізувала 62 проекти житлових будинків — від економ-до бізнес-класу. Стала першою українською компанією, яка була удостоєна нагороди Century International Quality ERA в сфері девелопменту.